STRONA GŁÓWNA
HOSTIN I SERWERY DOMENY INTERNETOWE REJESTRACJA APLIKACJE SKLEPOWE
PROJEKTOWANIE STRON WWW POZYCJONOWANIE STRONY INTERNETOWEJ REJESTRACJA W WYSZUKIWARKACH
Ty też możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy! Przekonaj się jak.
Wyobraź sobie taką sytuację, że za jakiś czas od dzisiaj, Twoja firma zostawia konkurencję w tyle, a liczba znających ją klientów zaskakuje nawet Ciebie prezesa. Co więcej, z przyjemnością patrzysz w lustro na osobę, na której twarzy maluje się satysfakcja i uśmiech człowieka sukcesu.

Kilka słów o pozycjonowaniu jak się za to zabrać?
Pozycjonowanie powstało wraz z pojawieniem się wyszukiwarek takich jak google czy netsprint. Termin ten jest ściśle powiązany z ich działaniem - bez wyszukiwarek nie byłoby pozycjonowania. Aby zrozumieć pozycjonowanie, trzeba wiedzieć jak działają wyszukiwarki. Wyszukiwarki to nic innego jak wielkie bazy danych w Internecie (przechowują one zawartość stron www). Jeżeli użytkownik wpisze jakieś interesujące go hasło, wyszukiwarka pokaże strony związane tematycznie z tym hasłem, jakie znalazła w swojej bazie danych. Wyszukiwarka po wpisaniu wybranego słowa pokazuje kilka, a czasem nawet kilkaset tysięcy odsłon. To oczywiste, że nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie ich wszystkich przeglądał. Dlatego też wyszukiwarka musi mieć jakiś sposób na posortowanie tych wyników, od tych teoretycznie najbardziej trafnych, do tych mniej związanych z tematem. Ustalając, która z danych stron jest najbardziej trafna z danym tematem, wyszukiwarka przypisuje tej stronie odpowiednią pozycję. Strony teoretycznie najbardziej trafne z tematem, będą wyświetlane wyżej od innych w wynikach wyszukiwania.

Czym jest w końcu to pozycjonowanie? Pozycjonowanie to nic innego jak nauczenie wyszukiwarki, że dana pozycjonowana strona jest bardzo związana z określonym tematem. Pozycjonując stronę na dane słowo lub zbiór słów, chcemy by była ona jak najwyżej w wynikach wyszukiwania, by jak najwięcej zainteresowanych osób trafiało właśnie na naszą, a nie inną stronę. W praktyce pozycjonowanie polega na znalezieniu zasady, na jakiej wyszukiwarka określa pozycje w wynikach wyszukiwania, a następnie działanie w ten sposób, by ta zasada (tzw. algorytm) działała na naszą korzyść.

Pozycjonowanie to plebiscyt.
Przyjęło się sądzić, że im więcej linków prowadzi do danej strony z innych stron, tym wyższa jest jej pozycja w wynikach wyszukiwania. Sprawa niby jasna - trzeba zebrać jak największą ilość linków do danej strony, by mieć jak najwyższą pozycję. Jak tego dokonać?

Adder jest tym, czego szukasz!
Adder to robot pozwalający na automatyczne dodawanie wpisów do katalogów opartych na skryptach QlWeb oraz CNCat. Posiada ON funkcję rejestracji na forach PHPbb i dodawanie w profilu linku do Twojej strony. Jest to obecnie najskuteczniejsze narzędzie do katalogowania w Internecie. Idea dodawania stron wraz z linkami do katalogów jest dość oczywista zabieg ten jest w stanie w znaczący sposób poprawić pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach. Przyjrzyj się bliżej się tej aplikacji.

Użyj Addera, a zwiększysz odwiedzalność swojej strony o 400%
Adder to taka wirtualna lampa, która oświetla drogę do Ciebie Twojemu potencjalnemu klientowi. W milionach światłowodowych ciemnych dróg, jest to wyjątkowo przydatne urządzenie. Chyba przyznasz mi rację? System opiera się na konfiguracji użytkownika, do której dodajemy swoje strony, uzupełniając je o szereg parametrów. Przede wszystkim określamy, jak nasz automatyczny wpis ma wyglądać w katalogu. Podajemy tytuł, opis oraz słowa kluczowe dla danej strony. Ciekawa funkcja skryptu pozwala w sposób losowy lub mieszany zarządzać dodawanymi atrybutami w przypadku, gdy wybierzemy dla tytułu sposób losowy spośród podanych przez nas tytułów zostanie wybrany jeden za każdym razem, aby nie tworzyć nienaturalnie wyglądających wpisów. Na tej samej zasadzie działa tryb mieszany i jest on głównie zalecany przy dodawaniu słów kluczowych, ponieważ spośród podanych słów kluczowych wybiera on losowe kombinacje. Oczywiście od nas zależy, na jaki rodzaj dodawania się zdecydujemy. Nie musimy dodawać strony do wszystkich rodzajów katalogów. Określamy także ile automat ma dodawać wpisów dziennie oraz ile wpisów na katalog – należy pamiętać, aby nie przekraczać wartości mogących spowodować usunięcie naszych linków. Najtrudniejszym elementem konfiguracji jest określenie kategorii oraz podkategorii, do jakich mają być dodawane nasze wpisy. Cała trudność związana z tym punktem polega na tym, że struktury katalogów są niejednorodne, a nazwy kategorii głównych, mimo że traktują o tym samym, są inaczej sformułowane. W przypadku, gdy nie zostanie odnaleziona pasująca podkategoria Adder tworzy nową, podaną przez Nas. Ostatnią z opcji dostępnych w konfiguracji jest podanie danych wykorzystywanych przy rejestracji na fora PHPbb. Po poprawnym podaniu wszystkich tych atrybutów możemy przystąpić do właściwego dodawania do katalogów. Ciekawym dodatkiem jest filtr katalogów według PageRanku. Pozwala on w łatwy sposób wyeliminować mniej wartościowe katalogi. Jedną z podstawowych zalet robota Adder jest rozpoznawanie podstawowych token graficznych na QlWebach. W przypadku, gdy struktura wpisywania tokenów jest niestandardowa, skrypt zwraca się o pomoc do użytkownika, przygotowując specjalny formularz z tokenem, który my musimy tylko odczytać i wpisać w odpowiednie pole. Podobnie skrypt radzi sobie z wszelkimi przekierowaniami katalogów na strony dodające wpisy.



Chcesz zamówić usługę?
Napisz: net@wronki.com.pl (w treści napisz: Pozycjonowanie ) przyjdź do naszej firmy lub skontakuj się z nami telefonicznie.